Wakacje w przyczepie

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Re: Wakacje w przyczepie

Postautor: guziol » 09 sty 2017, 14:14

ja tak spędzałam wakacje w dzieciństwie i to były najlepsze wakacje w moim życiu.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52


Re: Wakacje w przyczepie

Postautor: Lunka90 » 23 sty 2017, 19:59

Fajne oferty ma za granicą vacansoleil.pl w przyczepach i namiotach. Ceny są bardzo atrakcyjne. My bylismy w zeszłym roku pod Barceloną na kempingu w 1 połowie lipca i płaciliśmy za 6-cio osobowy namiot wyposażonyw we wszystko oprócz ubikacji i prysznica (położone 100 m od namiotu i bardzo czyste). Wszystko mam na myśli prad, lodówke piecyk gazowy wszystkie potrzebne naczynia sztućce itp.
Więcej można poczytać tu:
http://forum.tocata.pl/index.php?topic=12.msg15#msg15
Lunka90
newbie
 
Posty: 34
Rejestracja: 07 lis 2016, 21:06

Re: Wakacje w przyczepie

Postautor: heban » 02 lut 2017, 14:01

Pomysł świetny :)
----
https://niwki.pl/
heban
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2017, 13:42

Re: Wakacje w przyczepie

Postautor: zeberka » 27 kwie 2017, 12:26

Ja uwielbiam podróże camperem i wszystkim je polecam. To świetna zabawa dla całej rodziny, na pewno na długo nie zapomnicie takiej przygody. Polecam artykuł na temat tego typu podróżowania: http://serwiswypoczynkowy.pl/jak-oszcze ... -camperem/. Oszczędność w każdej dziedzinie życia dobrze się sprawdza.
zeberka
junior fellow
 
Posty: 305
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:20

Re: Wakacje w przyczepie

Postautor: Beatrycze5 » 28 kwie 2017, 8:28

Genialny pomysł. Ja nigdy nie spędzałam tak wakacji, ale strasznie zazdrościłam dzieciakom, które w wakacje jeździły np nad morze samochodem z przyczepą :D
Beatrycze5
junior fellow
 
Posty: 167
Rejestracja: 25 sie 2016, 13:22

Re: Wakacje w przyczepie

Postautor: Ryty » 28 kwie 2017, 20:31

Mnie akurat pomysł przypadł do gustu.
Ryty
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 02 cze 2016, 15:11

Re: Wakacje w przyczepie

Postautor: guziol » 30 kwie 2017, 10:15

ja jak byłam mała to często tak spędzaliśmy wakacje i zawsze wracałam z nich bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Wakacje w przyczepie

Postautor: Selenaa » 01 maja 2017, 16:24

Nie, to nie dla mnie ja raczej myślę, o luksusowych wakacjach. Nawet szukałam dla siebie i dla męża pożyczki pozabankowe dla wakacje. Marzą mi się Dominikańskie plaże, piękne kolorowe drinki i świetne opalanie w piękny, słońcu. Jak myślicie, wybrać się na tydzień czy na dwa?
Selenaa
junior fellow
 
Posty: 144
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:50

Re: Wakacje w przyczepie

Postautor: mop » 08 maja 2017, 14:12

Moim zdaniem jeszcze lepszym pomysłem będą wakacje na jachcie. Wynajęcie jachtu nie jest żadnym problemem - wystarczy rzucić okiem na przykład na ofertę firmy Globtourist: http://www.globtourist.com/czartery-chorwacja.html. Myślę, że taki jacht w Chorwacji to super opcja.
mop
junior fellow
 
Posty: 322
Rejestracja: 07 lis 2016, 12:49

Re: Wakacje w przyczepie

Postautor: wotciarz » 13 lip 2017, 18:42

Dobra opcja na wakacje w przyczepie jest wynajem aut długoterminowy - mozna wynajac jakies mocne auto - moze SUVa, albo po prostu - kombi - i w ten sposob spedzic bardzo milo i ciekawie urlop. Sa wypozyczalnie samochodow, np FatCar, ktore maja w swojej ofercie rowniez auta na LPG - wiec to juz wychodzi wtedy naprawde tanio.
wotciarz
junior fellow
 
Posty: 177
Rejestracja: 06 wrz 2016, 15:42

Re: Wakacje w przyczepie

Postautor: dariasota » 25 lip 2017, 16:04

Chciałabym jeszcze kiedyś też wyjechać na wakacje w przyczepie
dariasota
newbie
 
Posty: 20
Rejestracja: 08 cze 2016, 16:17


Re: Wakacje w przyczepie

Postautor: Kazikdobry » 14 paź 2021, 7:44

ja tak spędzałam wakacje w dzieciństwie i to były najlepsze wakacje w moim życiu.
Też mi się marzy taki wypad i wakacje w przyczepie. To musi zbliżyć rodziodzinę.
Na jachty i żaglówki w takiej sytuacji można wszędzie pojechać. Polecam miejsce https://ykp.szczecin.pl/wyprawy/

Obrazek
Kazikdobry
fellow
 
Posty: 549
Rejestracja: 21 mar 2019, 10:19


Re: Wakacje w przyczepie

Postautor: vlord » 04 cze 2022, 19:07

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości